Tatil

cagan-ozer-12-nisan-2014

Bugün cumartesi yani tatil, tatilde ne oluyodu tabiki bizimkiler evde oluyodu, bizde durumu değerlendirdik ve banyo yapsınlar beni istedim ve öğlen hazırlıklar başladı, küvet, sıcak su, sabun ve şampuan tabi artık alıştığım için eskisi gibi ağlama etme yapmıyorum. Önemli olan olayları kavramak sonra düzene alışıyorum zaten tüm bebek arkadaşlarıma sesleniyorum istediklerinizi yapmazlarsa ağlayın susmayın 🙂 Babam yine iş getirmiş ondan salonda işini yaptı bende ses çıkarmadım sonuçta baba yani bişey denmez, büyüğünce sonra çektirmesin bana.

Başka bi olay olmadı valla olsa söylerdim yeminlen, bu arada resmimi dandik çekmişler kötü bir poz şahsen ben beğenmedim 🙂 heee bugün tam 1 aylık oldum, hadi iyi geceler.

One thought on “Tatil

  1. bugün sizde idim ne uyumamazlıklıklar yaptı abası kucağına alır inge inge inge yapar uyumaz poposuna poposuna vurarım dalı verir bir daldı ne olsun halam konuştu uyandım uyku tutmaz bu gece beni ben başladım halama bakmaya ben ona o bana bakılyor yerimmmmmmm seni çağanımmmmmmmm diyo halam bide bana yazı yazıyor hayla yazıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir