Galatasaray

cagan-ozer-17-nisan-2014

Dedem Galatasaraylı yapmış beni ondan böyle bişey almış bana 🙂 babamın tuttuğu takımı tutayım dedim oysa babam takım tutmuyomuş ya, ondan otomatik olarak anne tarafı hangi takımı tutuyosa ondan oldum bende, tabiki şimdilik 🙂 büyüdüğümde belki değiştiririm sonuçta şuan kim daha güçlü bilmiyom ilerleyen senelerde ona göre düşünürüz ama dedem almış etmiş okadar sağolsun onun için kendimi bilesiye kadar galatasaraylı olcam 🙂 paşam paşam seviyo her geldiğinde dedenin dibi ya seviyom valla. Gerçi babamda küçükken galatasaraylıymış tabi onunda babadan kalmaymış deddemde galatasaraylıymış bendemi öyle olsam napsam bilemedim bak neyse büyüyeyimde bi bakarız.

Şindi öğrendim oysam formayı Galatasaray, Bursasporu yenmiş ondan giymişim ben, dedemde çekmiş fotoğrafımı ekrana koymuş öyle dediler o ara uyuyodum heralde hatırlamıyorum 🙂 dedem bi ara yine sevdi etti konuştu derken gitti tabi çok durmadı anneannemde yine hastaneye gitti inşallah iyi geçer herşeyi.

Öğleden sonra Aysel teyzem geldi, Özgür abime baktım ama yoktu oysa okuldaymış oda, biraz aldı kucağına beni uyutmaya çalıştı ama nafile sonuçta babama çekmişim inatım inat 🙂 ama annem alınca olaylar farklı hemen uyurum valla. Akşam oldu yine herkes geldi dicekken bi baktım babam yok, Ertuğrul amcama gitmiş ordan gelcekmiş bir saat sonra falan geldi galiba oda bi ara sesini duydum ama gözümü açamadım ondan sonra uyumuşum yine muhtemelen.

Bir saat sonra gaz ağrısıyla uyandım yine babam aldı kucağına baya pırt pırt salıverdim valla iyi geldi demekki bi sırta masaj bide göbeğe masaj rahatlatıyor bebekleri iyi geldi yani derken bi ara fazla kaçırdım galiba altımı batırmışım. Altımı değiştirdiler derken yine uyutmaya çalışıcaklar beni onun için görüşürüz iyi geceler…

One thought on “Galatasaray

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir