Çığlık

Çağan özer 1 mayıs

Bugün biraz ses denemesi yaptım, geceden başladım aslında ilk çığlığı dün attım sonra standart ağlamaya geçtim derken biraz abarttım, buna kolik ağlama deniyomuş yani yapcak bişey yok içgüdüsel olarak gelen bişey neyse bir kaç saat kimseyi uyutmadım valla, kusuruma bakmasınlar 🙂

Gece bir kere kalktım ondada mamamı içip yattım problem yapmadım yani, sabah geç kalktık bugün bir mayıs diye evdeydi herkes tatilmiş işçi bayramı olduğundan, tabi ben uyandırdım bizimkileri çığlık attım yine hepsi kalktı bi korktu eee artık benim dediğim yapılcak okadar 🙂

Annem ve teyzemle yine foruma gittik gezmeye, babam yine gelmedi işi varmış o eve geçti. Bana azcık büyüdüğümde giymek için beyaz pantalonla bitanede gömlek aldılar, çok güzel giyince eklerim buraya resmi.

Eve geldik sonra gelince biraz uyudum sonra dünkünün aynısı yine ağlama sesleri derken yine babamda suç nerden öğretti omuzda uyutmayı, kucakta uyumam, beşikte uyumam, ayakta uyumam ama omuz iyi ya sevdim orayı orda rahatım işte.

Anneannem çok ağladığımdan açtı altımı karnıma zeytin yağı ile masaj yaptı, iyi geldi ha salıverdim ne varsa 🙂 şimdi rahatım yerinde sorun yok.

Bu arada bu giydiğimide teyzemin arkadaşı hediye etmiş bana playboy maskotu gibi dolaştım valla kızlar çok sevdi 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir