6. Hafta

cagan-ozer-30-nisan-2014

Evet bir haftadır birşey yazmıyodum farketmişsinizdir, durumlar müsait değildi desem yeridir. Yorgunluk vs.. geç uyumalar yani olmadı bi türlü be sevgili abi, abla ve akrabalarım.

Bu arada babamla görüştüm, bundan sonra resimden ziyade youtube’ta da videolarımı koyucakmış. Tabiki lazım böyle şeyler bir babanın yaptığı iş bunlarla alakalıysa ve bunları yapmıyorsa ayıplarım zaten.

En son anneannemlere geçmiştik biliyosunuz öyle yazmıştım, burda nerden baksan 4-5 gün kaldık ailecek, sonra evimize tekrar döndük derken hop yine anneannemlerde buldum kendimi şimdi bunları anlatayım.

23 nisan vardı, 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı yani ondan bizde gezmeye gittik annemler beni gezdirdi foruma götürdü biraz. Orda gezdik eğlendik iyidi ya sevdim bisürü insan kalabalık çocuklar boyamıştı kendini falan 🙂

Anneannem ameliyat olacak diye orda kalıyorduk bir kaç gün sonra ameliyatı ertelendiği için eve geçtik o arada da Necdet Dayım, Aklime Yengem ve Fatma abla geldi, Babaannem ve deddem de vardı ayrıca Anneannem ve dedemde bizdeydi tabi.

Dayımda yanıma para bıraktı sağolsun seviyolar ya beni, tabiki sevcekler yakışıklı bebeğim sonuçta 🙂 Bugün yine anneannemlerdeyiz, yarın 1 mayısmış işçi bayramı varmış ondan babamlan teyzemde evdeler.

Artık benim gözler iyi görüyo ya valla bak artık kavrıyorum herşeyi bugün koydular beni çiçeklerin yanına onlara yetişmeye falan çalıştım elimi atıyorum yetişmiyor bazen sinirlendim tabi ama büyüdüğümde bi yürüyümde koparıcam o yaprakları kafaya koydum artık derken banyo yaptım ondan rahatım valla baya uyudum, akşama uyandım anca sonra bi alt temizliği ve mama derken hop yine uykuma çekildim.

Bu arada artık haftalık yazıcam galiba çoğu şey rutine girdi çünkü farklı bişey pek yok, ama dediğim gibi video olayları var bakalım babamla görüşmelerim sürüyor, ben sosyal medyada paylaşırım zaten yeni bişeyler olunca, neyse kendinize iyi bakın görüşürüz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir