40

cagan-ozer-22-nisan-2014

Evet bugün kırkım, ne çabuk geçti demi günler cidden ne ara okadar zaman geçti bende anlamadım, daha yeni doğmuştum oysa aman hayat işte be sağlıklı olayımda 🙂 bugün 40 banyosu oldum, babannem falanda geldi tabi, ama mevlüt vs.. sonra olacakmış galiba öyle diyolar anneannem bi ameliyatını olsunda herşey olur, ne demişler geç olsun güç olmasın, bugün diğer günlerden farkı yok aslında sadece bugünün özelliği artık bundan sonra erkek olmuşum yani istediğim gibi ağlıcam, kalkıcam uyucam bundan sonra kral benim dicekmişim 🙂

Akşama babam elinde bilgisayarını yüklemişte gelmiş, neymiş burdaki bilgisayarlan yapamıyormuş yani işini yapamıyomuş vs.. iyi etmiş 13 kilo bilgisayar benim nerdeyse 3 katı ağırlığım valla ama hep diyom ya babam acayip biri kafaya koydummu yapıyor valla. Neyse geceye doğru iyi kustum ozamana kadar uyuyodum ama bünye meselesi, bu arada babam yine işkence etti bana tırnaklarımı kesti, hiç acıma yok adamda hayır konuşamıyom elimi çekmeye çalışıyom anlamıyo bi bırak dimi ama yok anlamıyo.

Bu arada aklıma geldi teyzem bu aralar hiç kıyafet getirmedi etmedi, çok küstüm ona kocaman gözleri var zaten korkuyom arada öcü gibi geliyo, çok çirkin bide şişko 🙂 babam yazdırdı bunu sinir olmuş ona öle dedi valla.

Sonunda bugünüde bitirdim hadi iyi geceler kendinize iyi bakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir